CRG

Arte racing sniedz Tev CRG melnā adrenalīna sajūtu.

Šobrīd CRG ir viens no lielākajiem sporta kartingu ražotājiem pasaulē. Šobrīd CRG kontā ir 45 pasaules čempionu tituli, 48 Eiropas čempionu tituli un 70 dažādas starptautiskas uzvaras. Kompānija piedāvā nemainīgu kvalitāti un nodrošina nepārtrauktas inovācijas ražošanas procesā, kas klientiem visā pasaulē sniedz galveno – iespēju uzvarēt dažāda līmeņa kartingu sacensībās. Tas bija viens no iemesliem, kāpēc mēs 2013. gadā uzsākām sadarbību ar CRG. Šobrīd Arte Racing piedāvā iegādāties jebkuru CRG šasiju un rezerves daļas. Mums ir pieejams rūpnīcas braucēju komandas tehniskā personāla atbalsts.

Jaunākais CRG katalogs


Online katalogs PDF

Šasijas izvēle ir grūts process. Tāpēc, lai atvieglotu izvēli, zemāk esam apkopojuši galveno informāciju par CRG piedāvājumā esošajām šasijām Rotax klasēm.

Šasiju cauruļu izmēru tabula

MicroMax/MiniMax – CRG piedāvā Hero modeļa šasiju no 28mm caurulēm, kas atbilstoši tehniskajiem noteikumiem tiek komplektēta ar 30mm aizmugurējo asi un riteņu bāzi 950mm. Pārejais atbilstoši CRG specifikācijai.

Cena sākot no: Eur 2665,-*

JuniorMax un SeniorMax – CRG piedāvā visplašāko šasiju modeļu klāstu: KT2, KT3, KT4 un Heron. Pirmajām trīs šasijām ir līdzīgi parametri ar riteņu bāzi 1042mm, atšķiras tikai cauruļu diametrs, tāpēc KT4 ir cietākas, KT2 vidējas un KT3 mīkstākas cietības šasija. Savukārt Heron ir vidējas cietības šasija no 30mm caurulēm ar atsķirīgu rāmja cauruļu locījumu un riteņu bāzi 1050mm. Atbilstoši tehniskajiem noteikumiem šasijas tiek komplektētas ar 50mm aizmugurējo asi. Pārējais atbilstoši CRG specifikācijai.

Cena sākot no: Eur 3890,-*

Rotax DD2 – CRG piedāvā Dark Rider DD2 modeļa šasiju ar dažādiem cauruļu diametriem 30mm, 30/32mm un 32mm, kas ietekmē šasijas cietību. Pārejais atbilstoši CRG specifikācijai.

Cena sākot no: Eur 4805-*

KZ2 – CRG piedāvā Road Rebel šasiju no 32mm caurulēm ar kuru izcīnīti čempionu tituli visā pasaulē, jo tā izrādījusies pietiekami ciets rieksts konkurentu ražojumiem. Pārejais atbilstoši CRG specifikācijai.

Cena sākot no: Eur 4815,-*

TK Junior/Senior – CRG piedāvā FS4 šasiju no 28mm caurulēm un riteņu bāzi 1030mm. Šasijas ir iespēja iegādāties ar un bez dzinēja. Pārejais atbilstoši CRG specifikācijai.

Cena sākot no: Eur 3250,-*

Ekonomiskā versija – Prokart tipa sacensībām CRG piedāvā Supersport šasijas Junior, Senior, DD2 un KZ2 klasēm. Šasijas bez homologācijas. Pārejais atbilstoši CRG specifikācijai.

Cena pēc pieprasījuma.

Ja Jums ir jautājumi un nepieciešama mūsu palīdzība droši zvaniet:+371 26 29 29 29

Gadījumā, ja Jums nepieciešamā lieta nebūs uz vietas mūsu noliktavā, mēs sazināsimies ar rūpnīcu par tās piegādi iespējami īsākos termiņos.

*Cenas norādītas bez PVN. Visiem attēliem ir informatīvs raksturs. CRG patur tiesības veikt jebkuras izmaiņas, bez iepriekšēja brīdinājuma.