Arte racing sniedz Tev CRG melnā adrenalīna sajūtu. Šobrīd CRG ir viens no lielākajiem sporta kartingu ražotājiem pasaulē. Šobrīd CRG kontā ir 45 pasaules čempionu tituli, 48 Eiropas čemionu tituli un 70 dažādas starptautiskas uzvaras. Kompānija piedāvā nemainīgu kvalitāti un nodrošina nepārtrauktas inovācijas ražošanas procesā, kas klientiem visā pasaulē sniedz galveno – iespēju uzvarēt dažāda līmeņa kartingu sacensībās. Tas bija viens no iemesliem, kāpēc mēs 2013. gadā uzsākām sadarbību ar CRG. Šobrīd Arte Racing piedāvā iegādāties jebkuru CRG šasiju. Mums ir pieejams rūpnīcas braucēju komandas tehniskā personāla atbalsts.

Jaunākais CRG katalogs

Online katalogs

Šasijas izvēle ir grūts process. Tāpēc, lai atvieglotu izvēli, zemāk esam apkopojuši galveno informāciju par CRG piedāvājumā esošajām šasijām Rotax klasēm.

Šasiju cauruļu izmēru tabula

MicroMax – CRG piedāvā Hero modeļa šasiju no 28mm caurulēm, kas atbilstoši tehniskajiem noteikumiem tiek komplektēta ar 30mm aizmugurējo asi un riteņu bāzi 950mm. Pārejais atbilstoši CRG specifikācijai.

Cena sākot no: Eur 1590,-*
MiniMax – CRG piedāvā speciāli šai klasei ražotu Hero modeļa šasiju no 28 caurulēm, kas atbilstoši tehniskajiem noteikumiem tiek komplektēta ar 40mm vai 50mm aizmugurējo asi un riteņu bāzi 1010mm. Pārejais atbilstoši CRG specifikācijai.

Cena sākot no: Eur 1720,-*
JuniorMax un SeniorMax – CRG piedāvā visplašāko šasiju modeļu klāstu: KT2, KT3, KT4 – jaunums, Heron – jaunums. Pirmajām trīs šasijām ir līdzīgi parametri ar riteņu bāzi 1042mm, atšķiras tikai cauruļu diametrs, tāpēc KT4 ir cietākas, KT2 vidējas un KT3 mīkstākas cietības šasija. Savukārt Heron ir vidējas cietības šasija no 30mm caurulēm ar atsķirīgu rāmja cauruļu locījumu un riteņu bāzi 1050mm. Atbilstoši tehniskajiem noteikumiem šasijas tiek komplektētas ar 50mm aizmugurējo asi. Pārējais atbilstoši CRG specifikācijai.

Cena sākot no: Eur 2620,-*
Rotax DD2 – CRG piedāvā Dark Rider DD2 modeļa šasiju ar dažādiem cauruļu diametriem 30mm, 30/32mm un 32mm, kas ietekmē šasijas cietību. Pārejais atbilstoši CRG specifikācijai.

Cena sākot no: Eur 3185,-*
KZ2 – CRG piedāvā Road Rebel šasiju no 32mm caurulēm ar kuru izcīnīti čempionu tituli visā pasaulē, jo tā izrādījusies pietiekami ciets rieksts konkurentu ražojumiem. Pārejais atbilstoši CRG specifikācijai.

Cena sākot no: Eur 3225,-*

Ja Jums ir jautājumi un nepieciešama mūsu palīdzība droši zvaniet +371 26 29 29 29
Gadījumā, ja Jums nepieciešamā lieta nebūs uz vietas mūsu noliktavā, mēs sazināsimies ar rūpnīcu par tās piegādi iespējami īsākos termiņos.

*Cenas norādītas bez PVN. Visiem attēliem ir informatīvs raksturs. CRG patur tiesības veikt jebkuras izmaiņas, bez iepriekšēja brīdinājuma.